Havaalanı Yolcu Taşımacılığı

Havaalanına saatinde gitmek gerçekten yorucu ve stresli bir süreçtir. Yolculuğun sorunsuz geçmesi havaalanı ile bulunduğunuz yer arasındaki mesafenin hızlı ve kolay bir şekilde aşılmasına bağlıdır. Son yıllarda öne çıkan ve hizmet portföyünü genişleten “Karabatak Taşımacılık & Turizm” havalimanı transfer hizmeti Uber veya normal taksiye kıyasla daha uzun mesafelerde hareket etmenin en iyi yollarından biridir.

Havalimanı Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer hizmeti yolcuların havalimanına ve havalimanından istenilen yere taşınması anlamına gelmektedir. Turistler ve yerli yolcular, havalimanı taksisi ve toplu taşıma gibi kent ve ilçe merkezinden havalimanına veya havalimanından yerleşim bölgelerine seyahat etmek için farklı seçeneklere sahiptir. Ancak “Karabatak Taşımacılık & Turizm”  vip servislerle havaalanı transferleri genellikle daha konforlu ve ucuzdur.

Havaalanını varış noktanıza bağlayan transfer hizmetleri. Bu hizmetler uçakla seyahat edenler için tasarlandığından, ağır bagaj taşıma konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, bu hizmetler istasyonlara, otellere veya diğer önemli noktalara gitmek için kullanılabildiğinden, gidilecek yerler sadece eviniz ile de sınırlı değildir. Otobüs veya tren istasyonu aramanız, bilet kuyruğunda beklemeniz ve kalkış noktasına bavulunuzla yürümeniz gerekmeyecek.

İzmir Havaalanı

Havalimanından merkeze yolculuk süresi, günün saatine bağlı olarak 25 ila 30 dakika arasındadır, ancak tüm ulaşım araçları aşağı yukarı aynı süreyi alır. “Karabatak Taşımacılık & Turizm” Havaalanı transfer hizmeti veren araçlarla herhangi bir tarifeli ücret olmadan sabit bir ücretle seyahat etmek mümkündür.

Edremit Havaalanı

Edremit Havaalanından Balıkesir şehir merkezine yolculuk, yol koşullarına bağlı olarak 50 ila 60 dakika arasında sürmektedir. Aslında Balıkesir’e 85 km uzaklıkta bulunan Edremit havalimanından havaalanı vip servisleriyle şehir merkezine gitmek çok iyi bir fırsat. Sınırlı bagaj alanına sahip kalabalık otobüsler, ara duraklarda otobüs değiştirmek veya toplu taşımaya binerken tüm çantalarınızın hesaba katıldığından emin olmak için endişelenmenize gerek kalmayacak.  

İstanbul Havaalanı

Havalimanı Arnavutköy'ün kuzey kesiminde yer aldığı için şehir merkezi Taksim'e ulaşım yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Alternatif olarak, otobüse binmeyi seçerseniz, yolculuğunuz trafiğe bağlı olarak 1 saat 30 dakika ile 2 saat arasında sürecektir. İstanbul havalimanından şehir merkezine gitmenin en hızlı ve rahat yolu “Karabatak Taşımacılık & Turizm”  havaalanı servisleri seçeneğidir. Eğer taksi ücreti ödemeye hazır değilseniz, havalimanından şehir merkezine havaalanı vip servisleriyle ulaşabilirsiniz. Unutulmaması gereken ilk şey, havaalanından şehre ulaşmanın en pahalı yolunun araba kiralamak olduğudur. Havalimanı transfer hizmeti ile seyahat etmek, genellikle eş dostla veya çok ağır ve fazla bagajınız bulunuyorsa, havaalanından İstanbul şehir ortasına ulaşmanın düşük maliyetli ve basit bir yoludur.